Ubezpieczenia OC i AC Direct – krok w nowoczesność

Internet stał się narzędziem, które oszczędza nasz czas, nie tylko w wyszukiwaniu informacji, lecz także w załatwianiu różnych spraw, w tym nawet w zakupie ubezpieczenia. Jeżeli zastanawiamy się, gdzie zakupić ubezpieczenie OC i AC, kalkulator internetowy pokaże nam najlepsze oferty.

Jeszcze kilka lat temu zakup ubezpieczenia wiązał się z wielogodzinnymi poszukiwaniami, porównywaniem ofert oraz koniecznością pojawienia się w towarzystwie ubezpieczeniowym. W sumie cały proces był mozolny, długotrwały i męczący. Obecnie, dzięki internetowi, możemy szybko i skutecznie przejrzeć oferty i znaleźć najlepsze dla siebie ubezpieczenie OC i AC. Kalkulator jest precyzyjnym narzędziem, które wykaże nam propozycje u wielu ubezpieczycieli, ustawiając je od najtańszych do najdroższych. Ponadto oferty będą wyliczone dokładnie, uwzględniając przysługujące nam zniżki, zwyżki i inne promocje u konkretnych ubezpieczycieli. To oszczędność naszego czasu i pieniędzy.

Ubezpieczenie OC i AC – kalkulator Direct

Współcześnie oprócz tego, że szybko możemy znaleźć, zestawić i porównać oferty ubezpieczeń w Internecie, mamy możliwość również zakupić polisę za pomocą internetowego kanału sprzedaży. Nie musimy wychodzić z domu, a wszystkie formalności są łatwe i zajmują dosłownie chwilę. Obecnie taki kanał sprzedaży cieszy się największą popularnością, bo oszczędza nasz czas.

Ubezpieczenie Direct – szybko i wygodnie

Wiele towarzystw ubezpieczeniowych nadal daje możliwość na skorzystanie z telefonicznej, lub bezpośredniej sprzedaży. Jednak sprzedaż internetowa jest najpopularniejsza, zwłaszcza wśród ludzi aktywnych zawodowo.

Aby zakupić ubezpieczenie przez Internet:

  • wystarczy wejść stronę internetową ubezpieczyciela
  • wypełnić formularz wniosku o polisę, podając potrzebne dane
  • jeżeli pragniemy kupić ubezpieczenie OC i AC, kalkulator udostępniony przez ubezpieczyciela pokaże nam po kilku chwilach proponowaną wysokość składki, uwzględniając nasze zniżki
  • często za zakup internetowy doliczane są dodatkowe zniżki, jako dodatkowa promocja ubezpieczyciela (np. w Link4)
  • jeżeli oferta nam odpowiada, powinniśmy zaakceptować warunki polisy i dokonać zakupu, płacąc za nią elektronicznie lub tradycyjnym przelewem
  • po zaksięgowaniu wpłaty polisa zostanie wysłana do nas drogą mailową, a ubezpieczyciel dokonuje weryfikacji naszych danych, by przysłać oryginał polisy.

WAŻNE! Warto wiedzieć, że od umowy zawartej przez Internet można odstąpić w ciągu 30 dni od jej zawarcia – zgodnie z obowiązującymi od 11 lutego 2013 roku przepisami.

Oznaczone

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: