Robert Kubica nie martwi się o swoją przyszłość w Formule 1

kubica-doesn-t-worry-about-f1-future-10297_1Robert Kubica zadeklarował, że nie martwi się o swoją przyszłość w Formule 1 na nadchodzący sezon. Kierowca BMW Sauber, które ogłosiło odejście z Formuły 1 po zakończeniu obecnego sezonu, liczy na to, że jego losy potoczą się po jego myśli. Od niedawna krakowianin jest łączony z zespołem Renault, w którym zwolniło się miejsce po Nelsonie Piquecie, tam Kubica jeździłbym razem ze swoim kolegą Fernando Alonso.
Kubica w wywiadzie stwierdził, że wiele zespołów podpisało już kontrakty z kierowcami na przyszły rok jednak są jeszcze takie, w których mogłoby znaleźć się miejsce właśnie dla niego. Kubica dodał również, „Nie wszystkie zespoły mogą zagwarantować swoim kierowcom szybkie samochody. Ja chciałbym znaleźć się w zespole, który zagwarantuje mi motywacje i wytrwałą pracę w dążeniu do osiągnięcia jak najszybszego bolidu”
„Informacja o wycofaniu się BMW z wyścigów Formuły 1 obiegła świat niedawno, dlatego ja się na razie nie śpieszę z podejmowaniem decyzji o mojej przyszłości” zakończył Kubica.

Oznaczone , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: