Pracuj jako product genius w BMW

Pasjonuje Cię motoryzacja, a samochody BMW należą do Twoich ulubionych marek? Praca w roli Product Genius może być wymarzoną ścieżką Twojej kariery. Praca w BMW to niezwykle korzystne oferty dla osób szukających wyzwań zawodowych i realizacji swojej fascynacji pięknymi samochodami, nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi i dobrze czujących się w bezpośrednim kontakcie z klientami poszukującymi dla siebie wymarzonego auta.  Specyfika pracy w roli Product Genius w BMW polega na dzieleniu się swoją wiedzą w zakresie oferty produktowej, jednak bez konieczności sprzedawania konkretnych samochodów.

Top sales manager at dealership showroom.

Product Genius to raczej wysoko wyspecjalizowany doradca klienta, biorący udział w przygotowanych dla niego jazdach testowych, prezentujący najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne i odpowiadający na wszelkie wątpliwości oraz zapytania klientów dotyczące już konkretnego wyboru. Swoją wiedzę Product Genius zdobywa poprzez profesjonalne szkolenia oraz stały kontakt z Doradcami do spraw sprzedaży udostępniających mu ofertę sprzedażową.  Praca jako Product Genius nie wymaga na starcie profesjonalnej i pełnej wiedzy o ofercie samochodów BMW.

Osobom chcącym podjąć się takiego wyzwania zawodowego oferujemy bowiem kompleksowe i profesjonalne szkolenia pozwalające na zdobycie pełnej wiedzy dotyczącej kontaktu z klientem i możliwości dzielenia się z nim wiedzą na temat najnowszych rozwiązań BMW i pełnej oferty produktowej. Na stanowisko Product Genius szukamy więc przede wszystkim wielbicieli motoryzacji, którzy lubią dzielić się swoją wiedzą z innymi. Aplikuj już dziś:

http://www.praca-dealerbmw.pl/home/stanowiska-dealer-bmw/product-genius/

Oznaczone

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: