Dodge Caliber z odmienionym wnętrzem
Nawiązując do postów na forum Dodge’a Caliber, jest bardzo prawdopodobne, że marka unowocześni wnętrze wydanego na rynek w 2006 roku auta.
Głównym zarzutem posiadaczy tego samochodu było bardzo plastikowe wykończenie elementów znajdujących się wewnątrz samochodu. Teraz ma się to zdecydowanie zmienić. Wszystko podobno przestanie być już tak niskobudżetowe i stanie się znacznie bardziej luksusowe.
Na tym nieoficjalnym zdjęciu możemy dostrzec sporo zmian, jakie mogą zajść w odświeżonym Dodgu. Inaczej wyglądać będzie teraz cały panel, podłokietniki, obicie drzwi. Wydaje się, że zmienione zostało również miejsce otworów A/C, które są teraz nieco wyżej i są okrągłe. To jak wyglądało wnętrze Calibra do tej pory a jak może wyglądać teraz możecie zobaczyć na poniższych zdjęciach.
[nggallery id=100]